Grupa Prosolvers

Grupa Prosolvers powstała w 2011 z myślą o świadczeniu usług klientom o zróżnicowanych potrzebach. Opracowujemy strategie i taktyki inwestycji, dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów, a także prowadzimy inwestycje po okresie planowania. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie, dlatego też wszystkie oferowane i realizowane przez nas projekty są „szyte na miarę”. Obszar działania i stopień szczegółowości są uzgadniane w ścisłej współpracy z klientem, aby sprostać jego wszystkim oczekiwaniom. Dzięki doświadczeniu zdobytym we współpracy z instytucjami rządowymi oraz przedsiębiorstwami z wielu sektorów gospodarki, pomagamy naszym Klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Jeżeli chcą Państwo nawiązać współpracę, zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom oraz stworzyć projekt i wdrożyć każdy rentowny pomysł biznesowy.

 

Skład zespołu:

Marcin Janaszek

Prezes Zarządu

Pasjonat nauki o sztuce zarządzania. Ambitny perfekcjonista, realnie patrzący na prowadzone projekty. Od wielu lat zdobywa doświadczenie w zarządzaniu prywatnym przedsiębiorstwem z branży budowlanej. Prowadził projekty budowlane w branży telekomunikacyjnej i ogólnotechnicznej. Brał aktywny udział w prowadzeniu i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych. W SF Business Centre Club doradca Zarządu. Absolwent warszawskiego liceum im. Stanisława Staszica. Inżynier w specjalności Teleinformatyka i Zarządzanie w Telekomunikacji na Politechnice Warszawskiej. Człowiek współczesnego Renesansu pod względem zainteresowań, posiada konkretną i niezbędną w biznesie wiedzę z dziedzin księgowości, podatków, prawa i psychologii. Świadomy szczególnej wagi ludzkich potrzeb. Doświadczony negocjator i doradca. W sposób ciągły wspiera lokalne, młodzieżowe inicjatywy społeczne. W wolnym czasie aktywny fizycznie, miłośnik motoryzacji i żeglarstwa.

Izabela Sosnowska

Wiceprezes Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami o charakterze edukacyjnym oraz informacyjnym. Doskonale radzi sobie z delegowaniem zadań pośród członków zespołu projektowego. Wyróżnia się niezwykłą pomysłowością w zakresie niekonwencjonalnych promocji przedsiębiorstw. Swoje doświadczenie zdobyła i rozwijała w trzecim sektorze oraz instytucjach bankowych. Realizowała różne przedsięwzięcia rządowe. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie niepoprawna optymistka z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Ceni sobie nowe wyzwania i pracę na nad rozwojem osobistym.

Andrzej Jankowski

Wiceprezes Zarządu

Doświadczony menedżer projektów finansowanych z źródeł publicznych oraz inwestycji prywatnych. Jego mocną stroną jest prowadzenie wszelkiej dokumentacji formalnej związanej działalnością przedsiębiorstwa. Posiada doświadczenie w pisaniu przetargów publicznych oraz zwiększaniu efektywności sprzedaży. Pasjonat new business development oraz web development. Hobbystycznie zajmujący się tworzeniem stron internetowych oraz wyszukiwaniem nowych pomysłów na biznes. Absolwent Szkoły Głównej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Paweł Stańczuk

Wiceprezes zarządu

Budowanie kapitału relacyjnego spółki oraz prowadzenie rozmów z partnerami, przed, w trakcie i po kontrakcie. Wychodzi z założenia, że oferta musi być tailor-made. Wieloletnia praca z dużymi, średnimi firmami oraz Start-up’ami, pozwoliła mu wypracować profesjonalne podejście do relacji z partnerem biznesowym. Budowanie kontaktu oraz prowadzenie partnera podczas współpracy, jest jego głównym zadaniem w każdym kontrakcie. Często wiąże się z funkcją Project Managera i zarządza działami w dużych projektach. Dzięki strategicznemu spojrzeniu na relacje jak i zarządzanie projektem, potrafi zachować cierpliwość oraz pokorę w dążeniu do celu. Prowadzi swoje życiowe jak i biznesowe projekty opierając się o filozofię KAIZEN - małe kroki ku wielkim rezultatom. Interesuje się zagadnieniem „władzy” w biznesie i społeczeństwie. Pasjonat sportów ekstremalnych oraz prawdziwy maratończyk z wyboru, patrzy zawsze przed siebie, ponieważ meta jest przed nim!